Teczki ze skóry

Co kobieta zabiera ze sobą do pracy? Oczywiście torebkę a w niej wszystkie potrzebne jej rzeczy od dokumentów począwszy, a na kosmetykach skończywszy.

A co z mężczyznami? Co panowie zabierają do pracy?

Panowie znani są z tego, że niczego nie potrzebują. Najlepiej czują wtedy, gdy mają ręce wolne i mogą włożyć je do kieszeni. Ale do pracy w biurze czy na uczelnię z pustymi rękami pójść się nie da. W dobie komputeryzacji coraz popularniejsze staje się noszenie ze sobą laptopa i notebooka.  Ale wziąć go pod pachę przecież nie można. Do tego służą specjalne torby, teczki zaopatrzone dodatkowe w pojemne kieszenie na akcesoria komputerowe. Teczkę taką nosić można w ręce lub na dłuższym pasku na ramieniu. Ekskluzywne męskie torby skórzane na laptopa wyposażone są w specjalne zamki zatrzaskowe z kluczykiem lub zamkiem szyfrowym.  Często są na tyle pojemne i obszerne, że mają też specjalne kieszenie przeznaczone na materiały reklamowe, dokumenty i formularze.

Nie zawsze jednak jest potrzeba noszenia ze sobą komputera osobistego. Panowie biznesmeni decydują się wtedy na eleganckie aktówki. Zmieszczą się tam wszelkie potrzebne papiery i dokumenty. Jeśli zawartość męskiej aktówki przedstawia dla właściciela duża wartość powinien on wybrać dla siebie aktówkę z zamkiem na szyfr. Producenci galanterii skórzanej proponują panom również walizeczki na dokumenty. Trwałe, mocne wykonane na sztywnym szkielecie z pewnością będą bardzo wytrzymałe. Jednak zdarza się, że  ich waga jest zbyt duża. Dlatego takie teczki-walizki nadają się dla tych panów, którzy do pracy zawsze jeżdżą własnym samochodem. Najlepszą marką męskich teczek i aktówek jest po prostu produkt włoski.

Włoski styl to pewność modnego i eleganckiego wyglądu. Teczki mogą być w różnym kolorze, choć nadal najpopularniejsza barwa jest brąz, czerń oraz granat, ciemna zieleń i kolor bursztynu. Panowie ceniący sobie styl sportowy i mający możliwość ubierania się w ten sposób do pracy, mogą zamiast aktówek i teczek nosić swoje dokumenty i laptopa w specjalnie do tego celu zaprojektowanym plecaku. Z pewnością jest to rozwiązanie wygodne. A jeśli z wygodą mężczyzna chciałby pogodzić elegancję to powinien wybrać włoski plecak skórzany.

Męska galanteria skórzana nie kończy się rzecz jasna na aktówkach, teczkach i torbach. To pojęcie o wiele bogatsze…


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 19403 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/teczki-skorzane/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435