Szykowne buty dla panów

Podobno prawdziwy mężczyzna to taki, który nie przejmuje się modą. A jednak współczesny mężczyzna nie może pozostać obojętny na sprawę swojego wyglądu. „Jak cię widzą, tak cię piszą” – i jest to prawda.

 

MĘSKIE BUTY, JAKO WIZYTÓWKA SZYKOWNEGO PANA.

Męskie obuwie jest poniekąd wyznacznikiem męskiej elegancji. Trzeba wiedzieć jaki rodzaj butów założyć na jaką okazję. Co wypada a czego pod żadnym pozorem nosić się nie powinno. Wiedza z zakresu męskiej mody jest konieczna nie tylko tym z panów, którzy zajmują wysokie stanowiska, ale każdemu mężczyźnie, który z racji wykonywanego zawodu bywa w towarzystwie i spotyka się z ludźmi. Oczywiście inżynier budowlaniec nie musi przejmować się wyglądem swoich gumowców podczas wizyty na placu budowy, ale jeśli wieczorem spotyka się na kolacji z potencjalnymi inwestorami lub klientami, koniecznie powinien zadbać o swój wygląd i założyć eleganckie buty. Dlaczego? Jak tu już powiedziano ludzie oceniają innych przede wszystkim z powodu wyglądu. Status kobiety ocenia się według jej ubioru i biżuterii, którą nosi. Status mężczyzny, jako że nie nosi on biżuterii (co jest absolutnie w złym guście!), ocenia się według wyglądu butów!

 

Jak więc zapewnić sobie odpowiedni modny i gustowny wygląd?

Najlepiej zaufać marce. A wiadomą rzeczą jest, że najlepszą marką męskich butów jest po prostu… włoski producent. Tak jest! Włoskie buty są najlepsze! Męskie buty włoskie to zdecydowanie najlepszy wybór. Zapewnią one właścicielowi dobre samopoczucie w każdej sytuacji. Bogata oferta wzorów daje możliwość wybrania butów dostosowanych do każdych okoliczności. Wygodne modne buty do pracy w biurze, eleganckie buty wyjściowe na biznesowe spotkanie, szykowne lakierki balowe… i buty na specjalna okazję, czyli buty ślubne.

A modny pan po godzinach pracy? Co powinien mieć na nogach? Oczywiście obuwie włoskie.

Na letnie spacery przydadzą się skórzane sandały (zakładane tylko na bosą stopę!), do jazdy na rowerze buty sportowe i pół-sportowe, na spotkanie z przyjaciółmi przy ognisku mokasyny, a w domu… klapki i pantofle również włoskie, gdyż to obuwie jest nie tylko ładne, ale przede wszystkim bardzo wygodne.

 

GDZIE MOŻNA KUPIĆ BUTY Z WŁOCH?

Najlepiej w firmowych salonach uznanych włoskich producentów, ale buty włoskie można  obecne kupić w każdym sklepie obuwniczym. Trzeba jednak koniecznie uważać na tzw. podróbki! Nie sugerujmy się magicznym napisem „Made in Italy”, nie wszystko złoto co się świeci! Jeśli cena wyda się nam niesamowicie atrakcyjna, to można podejrzewać, że mamy do czynienia nie z prawdziwymi włoskimi butami, ale z ich podróbką.

Kiedy już w męskiej szafie stanie kilka par modnych włoskich butów, nie zapomnijmy o najważniejszym: nawet najlepsze włoskie buty nie wystarczą by móc powiedzieć o sobie „jestem mężczyzna z klasą”, jeśli będą brudne! Klasę mężczyzny poznajemy po tym, że nigdy nie ma on zakurzonych butów.  Nienagannie czyste buty świadczą o szacunku, jaki mamy dla innych. Warto o tym pamiętać panowie biznesmeni…


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 20389 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/buty-meskie/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435