Buty ślubne

Wyjątkowa, niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju okazja jaką jest ślub wymaga odpowiedniej oprawy.

Panna Młoda stara się wyglądać w tym dniu najpiękniej jak tylko może. Pragnie olśnić zarówno swojego przyszłego męża jak i gości weselnych. Suknia ślubna, fryzura ślubna, makijaż ślubny wszystko niesamowite, eleganckie, ekskluzywne… a buty?

 

JAKIE WYBRAĆ BUTY DO ŚLUBU?

Do ślubu tylko we włoskich butach! Że „trza być butach na weselu” wiedział już Wyspiański, ale te buty powinny być wyjątkowe jak i okazja, na którą zostały zakupione. Dlatego najlepiej zaufać sprawdzonej marce i wybrać buty ślubne z oferty jednego z uznanych w świecie włoskich producentów.

Jaki pożytek mieć będzie Panna Młoda z włoskich butów?

Rzecz jasna olśni wszystkich, jeśli tylko uniesie na chwilę swą długą (może też włoską? ) suknię ślubną, bowiem wzory i fasony włoskich butów ślubnych są zawsze piękne, wyrafinowane i najmodniejsze. Perfekcyjne wykonanie, najlepszej jakości materiały , miękka skóra, nieskazitelna biel lub gustowny kolor ecru,  wyszukane, subtelne ozdoby sprawiają, że w butach włoskich  Panna Młoda poczuje się jak prawdziwa księżniczka. Co ważne czar nie pryśnie i nie trzeba będzie wzorem Kopciuszka uciekać, gdy zegar wybije północ.

Często mamusie, teściowe i koleżanki radzą Pannie Młodej zaopatrzyć się w co najmniej dwie pary butów weselnych. Radzą też, by buty rozchodzić, a nawet namoczyć, by stały się wygodne. Te „dobre” rady można wsadzić do lamusa i raz na zawsze o nich zapomnieć!  Kupując włoskie buty ślubne mamy gwarancję, że będą one nie tylko piękne i wyjątkowe, ale również nadzwyczaj wygodne! I to wygodne od razu, a nie po uprzednim ich namaczaniu.  „Rozchodzić” je oczywiście można, ale bez przesady – wystarczy spacer po mieszkaniu na kilka dni przed ślubem, a wliczyć do „rozchadzania” butów można również czas przymiarek całego stroju nowożeńców.

Bez względu na to jaki typ butów wybierzemy, czy będzie to obcas niezbyt wysoki czy bardzo wysoka szpilka, włoskie buty dają pewność wygody, komfortu i stabilności. Przy wyborze butów ślubnych dobrze jest pamiętać o tym, że wszystkie części ślubnej garderoby muszą do siebie pasować, muszą być utrzymane w tym samym stylu. Dlatego nawet najmodniejszy fason butów nie zrobi na nikim wrażenia, jeśli będzie w jaskrawej niezgodzie z resztą stroju.

 

NAJLEPSZE MARKI OBUWIA ŚLUBNEGO

  • Doriani (do kupienia np. na ul. Chmielnej w Warszawie w sklepie „Elizabeth”),
  • Marino Fabiani,
  • Gianrico Mori,
  • Arte di Roma,
  • Diadora,
  • Carlo Ferrucci.

Ale to oczywiście nie wszyscy! Każdy z uznanych włoskich producentów ma w swojej ofercie buty ślubne. A że do tanga trzeba dwojga, nie zapominajmy o Panu Młodym, któremu również należą się wyjątkowej urody i mody buty ślubne. Buty męskie odpowiednie na tak doniosłą chwilę z pewnością znajdzie Pan Młody w firmowym sklepie z obuwiem włoskim. Dobrze, gdy przyszli małżonkowie robią zakupy razem, gdyż oszczędzą sobie tym samym czasu i kłopotu przy dopasowywaniu ślubnych strojów i obuwia. Buty Panny Młodej muszą oczywiście pasować do wybranej przez nią sukni, a buty Pana Młodego do jego ślubnego garnituru. Ale równocześnie buty Państwa Młodych muszą być utrzymane w tym samym stylu i pasować wzajemnie do siebie. To takie ślubne puzzle – wszystkie części garderoby muszą ze sobą współgrać.

I dlatego naprawdę warto zapłacić nieco więcej i móc cieszyć się wyjątkowo pięknymi, wygodnymi i dobrze dopasowanymi pod względem stylu włoskimi butami ślubnymi.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 20690 bytes written, possibly out of free disk space in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/buty-slubne/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/vks/public_html/vks.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/vks/public_html/vks.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435